Gimnazjum Nr 8

im. Stanisława Ligonia w Rudzie Śląskiej

Terminy zajęć pozalekcyjnych 2016/2017

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

Lp

Nazwa koła

Prowadzący

Terminy kółek

1

SKS

M. Sieraga

Wtorek

14:30-16:00

2

SKS

S. Anders

Poniedziałek

15:10 – 16:00

3

Krajoznawczo - turystyczne

T. Ciwis

 

4

Kółko artystyczne

  1. Gryc - Rutkowska

Środa

15:10-16:00

5

Kółko plastyczne

E. Joszko

Czwartek

14:20-15:05

6

Szkolne Koło Caritas i Wolontariatu

K.Kołakowska

A. Kost

Środa

15:15-16:00

7

Kółko biologiczne

J.Przybyła

Czwartek

15:10-16:30

8

Kółko j. angielskiego „Easy English”

A.Kost

Wtorek

7:10 – 7:50

9

Kółko teatralno – muzyczne „Impresja”

P. Sanocka

Wtorek

14:30-16:00

 

 

 

Plan spotkań z rodzicami 2016/2017

 

 

Terminy spotkań z rodzicami


1. Zebranie Rodziców - środa  13.09.2016 - godz. 17.00
2. Wywiadówka - poniedziałek 05.12.2017 – godz. 17.00
3. Wywiadówka - wtorek 31.01.2017 – godz. 17.00
4. Konsultacje - środa  22.03.2017 – godz.17.00-18.00
5. Wywiadówka - czwartek 11.05.2017 - godz.17.00

 

Spotkania odbywają się w klasach:

 

Sala

Klasa

Wychowawca

215

Ia

mgr Justyna Adamiuk

315

Ib

mgr Patrycja Sanocka

305

Ic

mgr Beata Wilk

316

IIa

Aleksandra Kost

302

IIb

mgr Barbara Śliwa

202

II c

mgr Sandra Anders

214

IIIa

mgr Marta Sieraga

312

IIIb

mgr Joanna Przybyła

203

IIIc

mgr Dominika Kania

303

III d

mgr Bożena Kucharska

 

 

 

Plan spotkań z rodzicami 2015/2016

 

Plan spotkań z rodzicami

 

w roku szkolnym 2015/2016

 

 

14.09.2015r. – poniedziałek – wywiadówka – godz. 1700

 

24.11.2015r. – wtorek – wywiadówka – godz. 1700

 

20.01.2016r. –– środa - wywiadówka – godz. 1700

 

31.03.2016r. – czwartek – wywiadówka – godz. 1700

 

17.05.2016r. – wtorek – wywiadówka - – godz. 1700

 


 

Spotkania odbywają się w następujących salach:

 

Sala

Klasa

Wychowawca

215

I a

Aleksandra Kost

302

I b

mgr Barbara Śliwa

202

I c

mgr Sandra Anders

214

II a

mgr Marta Sieraga

mgr Patrycja Sanocka312

II b

mgr Joanna Przybyła

316II c

315

IId

mgr Leokadia Buckiewicz

303

III a

mgr Bożena Kucharska

203

III b

mgr Dominika Kania

305

III c

mgr Grażyna Żur